Wepage  | صفحه ماWepage  | صفحه ما

امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 3.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در تغییرات پیشنهاد انجمن برای

پیشنهاد برای تغییرات در انجمن
Exclamation 
با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان

از شروع کار انجمن، بنده سعی کردم تغیراتی‌ در انجمن انجام دهم اما بخاطر مشغله تغیرات کمی‌ دیر به دیر انجام شده.

لطفا در این پست پیشنهاد و انتقاد خودتان را برای تغیرات در انجمن اعلام کنید تا مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت لزوم تغیرات انجام داده شود.

با تشکر از زحمات و شکیبائی همه دوستان
پاسخ
سپاس شده توسط: !!!SHAHIN!!! ، Shiva ، ! SAGHI ! ، jasmine ، FARZIN ، M@H@STI ، hƸ̵ŝãm_üηŦ ، Rainbow ، Sandali dagh
سلام داداش گلم اولا تبریک میگم برای انجمن زیبایی که برای ما دوستان اماده کردی و زحمت زیادی کشیدی که  من به نوبه خود از شماو دوستان گلم مثل فرزین و داداش احمد تشکر میکنم فقط بعضی وقتها   تایپکتی  میزنی کلمات اضافه میاره مثل fontکه نمیدونم دلیلش چیه اگه ممکنه چت روم را در این انجمن بگذارید تا از اینجا هم دوستان بتوانند وارد چت بشند بی نهایت ممنونم
[عکس: g40242.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط: Shiva ، ! SAGHI ! ، FARZIN ، SarGol ، M@H@STI
سلام شاهین جان

ممنون از زحمات شما و باقی دوستان

لطفا وقتی کلمات اضافه براتون به نمایش در امد ، یک اسکرین شات از صفحه بگیر و همینجا ارسال کن تا چک کنم
پاسخ
سپاس شده توسط: Shiva ، ! SAGHI ! ، jasmine ، FARZIN ، SarGol ، !!!SHAHIN!!! ، M@H@STI
با سلام
من هم از تمام دوستان نهایت تشکر رو دارم که تلاش میکنن .
  و با نظر مهراد جان موافقم اگه نکته ای هست که ما جا انداختیم و یا نکته ای است که باعث زیبا شدن انجمن میشه حتما زیر همین پست بگین
یا علی
پاسخ
سپاس شده توسط: Shiva ، jasmine ، SarGol ، !!!SHAHIN!!! ، M@H@STI
سلام و خسته نباشید!

تشکر بابت زحماتتون ، پیشنهادی داشتم!

اگر امکان داره برای قسمت بخش دانلود ، بخش حقوقی و بخش اشپزی زیر انجمن بذارید که ارشیو کامل و منظمی داشته باشیم .

من برای منظم شدن تاپیک اختصاصی گذاشتم اما دوستان ترجیع میدن تاپیک گذار باشن ، خوشحال میشیم این بخشها کامل بشند.

با تشکر از زحماتتون.

یا حق.
پاسخ
سپاس شده توسط: jasmine ، FARZIN ، SarGol ، !!!SHAHIN!!! ، M@H@STI
سلام شیوا خانم . باشه چشم این بخش رو تکمیل میکنم
پاسخ
سپاس شده توسط: Shiva ، M@H@STI
سلام و عرض ادب خدمت همه .
می خواستم پیشنهادی بدم که شامل تیم مدیریت میشه . به نظر من مدیران کل برای انتخاب
مدیر باید شرایط بذارند و اینکه هرکسی رو مدیر یا معاون میکنه باشرط فعالیت هرروز باید
باشه . نه اینکه فقط اسمشو شاهد باشیم در واقع مثل کارمندی که دوماه کارآموزی میکنه بعد
از تایید شدن کارمند میشه اینجا هم قانون بذارید که کسانی که مدیر یا بالاتر درجه میگیرند
تا دوماه وقت دارند لیاقتشونو در فعالیت نشون بدن بعد مهر تایید بگیرند . البته این دلیل
نمیشه بعد از مدیر شدن دست از فعالیت بکشند . این قانون خیلی از انجمنها بوده و جواب داده .
با تشکر از کسانی که واقعا اینجا دارند زحمت میکشند .
پاسخ
سپاس شده توسط: FARZIN ، !!!SHAHIN!!! ، M@H@STI
(1395/10/7، 11:20 صبح)afshan نوشته: سلام و عرض ادب خدمت همه .
می خواستم پیشنهادی بدم که شامل تیم مدیریت میشه . به نظر من مدیران کل برای انتخاب
مدیر باید شرایط بذارند و اینکه هرکسی رو مدیر یا معاون میکنه باشرط فعالیت هرروز باید
باشه . نه اینکه فقط اسمشو شاهد باشیم در واقع مثل کارمندی که دوماه کارآموزی میکنه بعد
از تایید شدن کارمند میشه اینجا هم قانون بذارید که کسانی که مدیر یا بالاتر درجه میگیرند
تا دوماه وقت دارند لیاقتشونو در فعالیت نشون بدن بعد مهر تایید بگیرند . البته این دلیل
نمیشه بعد از مدیر شدن دست از فعالیت بکشند . این قانون خیلی از انجمنها بوده و جواب داده .

سلام افشان جان و خسته نباشید!

فروم ما ، پیج ما برای مدیران قانون و شرایطی رو گذاشته اما از اونجا که انجمن نوپاست ازتون درخواست صبوری و همراهی رو داریم!

در اینده اتی  شروط برای مدیران بطور جدی قابل اعمال و برخورد خواهد شد!

یا حق.
پاسخ
سپاس شده توسط: FARZIN ، M@H@STI
سلام
افشان خانم و شیوا خانم ممنون بابت نظرات شما
خیلی عذر میخوام که تو همچین مسائل ابتدایی هنوز کمی مشکل هست اما این موضوع رو بزارین بابت تازه بودن انجمن . این پست هم که توسط ارم جان درست شده همین موضوع رو بیان میکنه. حتما امروز خودم قوانین لازم رو درست میکنم و قرار میدم در بخش قوانین تا دیگه مشکلی نباشه. در هر صورت بنده از دوستان عذر میخوام که هنوز مشکلاتی وجود داره و شرمنده خوبی و محبت دوستان هستم . امیدوارم از امروز به بعد مشکلی نباشه . یا علی
پاسخ
سپاس شده توسط: Shiva ، !!!SHAHIN!!! ، M@H@STI
(1395/10/7، 11:39 صبح)Shiva نوشته:
(1395/10/7، 11:20 صبح)afshan نوشته: سلام و عرض ادب خدمت همه .

سلام افشان جان و خسته نباشید!

فروم ما ، پیج ما برای مدیران قانون و شرایطی رو گذاشته اما از اونجا که انجمن نوپاست ازتون درخواست صبوری و همراهی رو داریم!

در اینده اتی  شروط برای مدیران بطور جدی قابل اعمال و برخورد خواهد شد!

یا حق.

سلام شیوا جان خسته نباشی .

عزیزم جناب ارم این پست رو گذاشتند تا نظراتمونو اینجا بیان کنیم اگر قرار باشه شما هربار 
بیایید بگید صبوری پیشه کنید پس چرا این پست رو گذاشتند ؟ خب جناب ارم هم صبر میکردند
بعدا" این پست رو میذاشتند . همانطور که شما در خواستتونو دادید منم نظرمو دادم . 
اگه واقعا" مشکلی برای نظر دادنای من هست من سعی میکنم دیگه نظری ندم و طبق 
فرمایش شما صبوری پیشه میکنم و سعی میکنم همکاری لازم رو بکنم . ببخشید .
پاسخ
سپاس شده توسط: Shiva ، M@H@STI

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان