Wepage  | صفحه ماWepage  | صفحه ما


امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در پرونده اتوبوس آزادی ورامین قتل ۸ متهم راننده

Thread Contributor: --TypisT--آزادی ۸ متهم پرونده قتل راننده اتوبوس در ورامین
#1
Exclamation 
هشت متهمی که به اتهام معاونت در قتل یک راننده اتوبوس در شهرستان ورامین دستگیر و بازداشت شده بودند، با صدور قرار وثیقه ۲۰۰ میلیون تومانی آزاد شدند.
 عسگر قاسمی آقباش وکیل متهمان این پرونده در گفت‌وگو با تسنیم اظهار کرد: حدود ساعت 5 بامداد روز 13 خرداد سال 93 یک راننده اتوبوس به ضرب گلوله در روستای حیدرآباد از بخش شریف‌آباد شهرستان ورامین کشته می‌شود و پس از وقوع این حادثه، خانواده مقتول مدعی می‌شوند با اعضای یک خانواده بر سر معامله یک زمین کشاورزی اختلاف داشتند و بارها مقتول را به مرگ تهدید کرده بودند.
 
این وکیل دادگستری اضافه کرد: با دستور دادستان دادگستری بخش شریف‌آباد ورامین، 8 نفر از اعضای خانواده مورد ادعای اولیای دم مقتول، دستگیر و برای این افراد به اتهام مشارکت در قتل، کیفرخواست صادر می‌شود اما دادستان شهرستان ورامین با توجه به اینکه مقتول با یک گلوله جان باخته و امکان مشارکت هر هشت نفر در قتل وجود نداشته، به کیفرخواست ایراد می‌گیرد.
 
قاسمی آقباش توضیح داد: بازپرس در مقام رفع نقص به طور تصادفی برای یکی از متهمان اتهام مباشرت و برای سایرین اتهام مشارکت را در نظر می‌گیرد و پرونده به شعبه 71 دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال می‌شود که قاضی عزیزمحمدی (قاضی وقت شعبه) به کیفرخواست ایراد می‌گیرد و آن را برای رفع نقش به دادستانی بازمی‌گرداند.
 
وکیل مدافع متهمان این پرونده اضافه کرد: پس از بازگشت پرونده به دادسرا و انجام تحقیقات مجدد، سه نفر دیگر بازداشت و برای آنها به اتهام مشارکت در قتل، کیفرخواست صادر می‌شود و پرونده دوباره به دادگاه باز می‌گردد.
 
قاسمی آقباش گفت: نهایتاً با توجه به مسائلی که در پرونده وجود داشت، امروز (چهارشنبه) هشتم دی 95، دستور آزادی هشت متهم پرونده که به مشارکت در قتل متهم بودند، صادر و متهمان با تودیع وثیقه 200 میلیونی آزاد شدند.
پاسخ
سپاس شده توسط:


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راننده اتوبوس دیوانه saba* 0 26 1396/12/10، 08:00 صبح
آخرین ارسال: saba*

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان