Wepage  | صفحه ماWepage  | صفحه ما


کلمات کلیدی
نویسنده: Shiva - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 157
۷۵ سال انتظار برای رسیدن به عشق واقعی
شاید شما هم شنیده اید که عشق واقعی ارزش انتظار کشیدن دارد و این همان چیزی است که برای این زوج سالخورده کانادایی در زندگی رخ داده است. خانم کارول هریس که تمام عمر مجرد زندگی کرده است در سن ۸۳ سالگی با فردی که برای اولین بار در سن ۸ سالگی در مدرسه ملاقات کرده بود ازدواج کرد.

 این زوج ۸۳ ساله در سال ۱۹۳۶ و زمانیکه تنها ۸ سال داشتند در مدرسه باهم درس میخوانند و عشقی عمیق وکودکانه میان آنها شعله میکشید.
 آقای جرج رایان میگوید اولین بار وقتی در اجرای تاتر “زیبای خفته” من نقش “پرنس چارلز”  را داشتم
نویسنده: Mohammad_! - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 84
زیرسازی راه آهن خواف-هرات به پیشرفت ۷۵ درصدی رسید/ حضور در پروژه‌های راهسازی افغانستا
[align=center][color=#FF0000][size=medium][b] سیروس جعفری مدیرعامل شرکت مهندسی ساختمان و تأسیسات راه‌آهن  با بیان اینکه فعالیت های این شرکت در حوزه های معدنی، راهسازی، خط آهن و حمل ونقل ریلی متمرکز شده است، افزود: شرکت بالاست با ۴۳۰ واگن باری بخش زیادی از مواد معدنی کشور را در مناطق مختلف جابجا می کند.

وی اظهار داشت: این شرکت کار خود را ۱۰۰ سال پیش با راه آهن جمهوری اسلامی ایران برای تولید سنگ‌های بالاست خطوط ریلی با ۷ معدن آغاز کرد، اما هم اکنون تعداد معادن تولید این سنگ در کشورمان به ۱۱ معد
نویسنده: Mohammad_! - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 13
ترامپ در زمره نامحبوبترین رؤسای‌جمهور آمریکا در نظرسنجی‌ ۷۵ ساله
به نقل از ایندیپندنت،  نظرسنجی ایپسوس نشان داد دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، در نظرسنجی که از حدود 75 سال قبل شروع شده است، در میان بدترین رئیس‌جمهورهای آمریکا قرار دارد، این در حالی است که باراک اوباما، رئیس جمهور پیشین آمریکا یکی از محبوبترین افراد در این نظرسنجی‌ها بوده است.

نظرسنجی‌ ایپسوس نشان داد ترامپ در این نظر سنجی نزدیک به انتهای طیف یک تا ده و در جایگاه «وحشتناک» قرار دارد و سه رده پیش‌تر از لیندون جانسون و ریچارد نیکسون، رئیس جمهورهای پیشین آمریکا در انتهای این رده قرار دارد.
نویسنده: !!!SHAHIN!!! - پاسخ‌ها: 56 - بازدید‌ها: 175
۷۵ مدل دیزاین ناخن جدید )با تصاویربی نظیر و زیبا 97