Wepage  | صفحه ماWepage  | صفحه ما


کلمات کلیدی
نویسنده: !!!SHAHIN!!! - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 222
داستان ضرب المثل هرکه نقش خویش می بیند در آب
[عکس: http://www.beytoote.com/images/stories/fun/fu9974.jpg]

 

[color=#000080][size=medium]یکی بود،یکی نبود.پیرزن و پیرمردی بودند که فقط دو دختر داشتند.دخترها شوهر کرده و از پیش آنها رفته بودند. روزی از روزها پیرمرد برای سر زدن به دختر ها ودامادهایش ازخانه خارج شد. زن در خانه ماند تا از گاو و گوسفند ها مراقبت کند . پیرمرد سوار خرشد و رفت و رفت تا به دهی که دختر بزرگتر در ان
نویسنده: jasmine - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 105
آندره_ژید می گوید :
آندره_ژید

بهتر است برای چیزی كه هستی، مورد نفرت باشی...

تا اینكه برای چیزی كه نیستی محبوب باشی...
نویسنده: jasmine - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 167
اگه مثبت فکر نکنیم چی می شه؟!
اگه مثبت فکر نکنیم چی می شه؟!

یک آزمایش ساده:
همین الان هرجا که نشستین پای راستتون رو از زمین بلند کنین
و در جهت عقربه های ساعت بچرخونین.
حالا با دست راستتون تو هوا حرف "ع" رو بنویسین.
دیدین؟!
جهت حرکت پاتون عوض شد!
می دونید چرا؟!

چون وقتی می خواهید حرف "ع" رو بنویسین،
ذهن شما در جهت خلاف عقربه های ساعت حرکت می کنه.
به همین دلیل پاتون ناخودآگاه جهتشو عوض می کنه تا
"با ذهنتون هماهنگ عمل کنه"

اینو گفتم که یادتون باشه وقتی دارین منفی فکر می کنین،
بدونین که ناخودآگاهتون بر علی
نویسنده: Shiva - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 199
مایکروسافت اطلاعات شما را در ویندوز 10 می فروشد
[size=medium][font=trebuchet ms]ایتنا - مایکروسافت پیش از این اعلام کرده بود آخرین نسخه از سیستم عامل آن حجم بیشتری از داده های مربوط به هر رایانه شخصی را در خود نگه می دارد.

گزارش های رسیده حاکی از آن است که مایکروسافت با شرکتی به نام FireEye یک قرارداد همکاری منعقد کرده است تا اطلاعات مربوط به فعالیت کاربران در سیستم عامل ویندوز 10 را به کمک آن به مراکز امنیتی بفروشد.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از اینکوئیرر، خبرگزاری استرالیایی ARN در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد قرارداد میان مایکرو
نویسنده: Shiva - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 162
هکرها برای حملات تحت وب جایزه می دهند
یک گروه هکری ترکیه ای حملات تحت وب را به یک بازی جذاب مبدل کرده و به افرادی که بتوانند با موفقیت به حملات مد نظر این گروه حمله کنند، جایزه می دهد.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس به نقل از بی بی سی، هکرهای یاد شده بر اساس میزان موفقیت حملات و تعداد سایت های هک شده امتیازهایی هم دریافت می کنند و این امتیازها بر روی صفحه نمایش مجازی نصب می شود و در صورت بالارفتن این امتیازات به افراد موفق ابزار هکری رایگان هم اهدا می شود.

تمامی وب سایت های هدف حمله توسط سازمان های مخالف دولت تر
نویسنده: jasmine - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 197
چرا دچار وزوز گوش می شویم ؟
چرا دچار وزوز گوش می شویم ؟


آمارها نشان می دهد از هر ۵ نفر ۱ نفر یا به عبارت ساده تر ۲۰ درصد از افراد جامعه دچار وزوز گوش هستند. این آمار بعد از میانسالی به ۴۰ درصد و حتی بیشتر افزایش می یابد . به گزارش ازهفته نامه سلامت ،آمارها نشان می دهد از هر 5 نفر 1 نفر یا به عبارت ساده تر 20 درصد از افراد جامعه دچار وزوز گوش هستند. این آمار بعد از میانسالی به 40 درصد و حتی بیشتر افزایش می یابد. وزوز گوش یک اختلال شایع و در عین حال آزاردهنده برای بیماران است.
آسیب به کدام بخش از گوش باعث ایجاد صدای وز
نویسنده: Shiva - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 196
هک شدن پسورد+چگونه یک هکر رمز عبور شما را هک می کند؟
 
فکر می کنید اگر یک هکر قصد نفوذ به اکانت شما را داشته باشد، با چند بار سعی و خطا موفق خواهد شد؟ این لیست ده مورد از اولین احتمالات یک هکر برای کشف رمز عبورد شما است که البته پیدا کردن این اطلاعات هم بسیار ساده تر از آن چیزی است که تصور می کنید:
[align=justify]1. اسم پدر، مادر، همسر، فرزند و یا حیوان خانگی شما اولین موردی است که امتحان می شود. البته همیشه
نویسنده: Shiva - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 108
شرخرها مهریه نقد می کنند!
شرخرها، کارآگاهان خصوصی و غیرقانونی هستند که مأموریت پنهان‌شان با توسل به قانون، استقبال از شر و به بدبختی کشاندن دیگران است. در جریان مأموریت این افراد، چه خانواده‌هایی که به خاک سیاه می‌نشینند، چه مردان آبروداری که از هستی ساقط می‌شوند یا به کنج زندان می‌افتند و کانون خانواده‌ها از هم می‌پاشد. شرخرها با کیفی انباشته از چک‌های برگشتی افراد به عنوان پیک بدشگون پیام‌آور تیره‌روزی برای آبرودارانی هستند که گناه‌شان بدهکاری است. پای بدشگون هر شرخری که به خانه‌ای برسد، جغد شوم بدبختی بر بام آن خانه م
نویسنده: Shiva - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 106
وقتی گدایی شغل می شود
فرازنیوز: شاید به نظر برخی از مردم و مسئولان پدیده شوم تکدی‌گری که امروزه یکی از آسیب‌های اجتماعی جدی است، کمی نخ نما شده باشد.

به گزارش فرازنیوز، ولی باید بپذیریم که بخش قابل توجهی از جرایم و بزهکاری‌ها ناشی از عدم ساماندهی متکدیانی است که در برخی مواقع به صورت سازمان یافته اقدام به این کار می‌کنند.
اتباع برخی از کشور‌ها که به دلیل مشکلات داخلی، شهرهای کشورمان را مکانی مناسب برای به دست آوردن پول مفت!! بدون هیچ زحمت و ت***** می‌دانند، دامنه این معضل را وسیع‌تر کرده است. افراد
نویسنده: Shiva - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 228
متولدین چه ماه هایی بیشتر عمر می کنند ؟!
نتایج این مطالعه نشان می‌دهد، افرادی که طی ماه‌های سپتامبر تا نوامبر (مهر تا اوایل آذر) به دنیا آمده بودند...[align=justify]


[size=medium][font=trebuchet ms]نتایج تحقیقات جدید نشان می‌دهد، فصل تولد نوزاد، اثر علمی قابل اندازه گیری بر طول عمر فرد داشته و متولدان پاییز شانس بیشتری برای رسیدن به 100 سالگی دارند.
لئونید گاریلوف و ناتالیا گاوریلوا، از محققان دانشگاه شیکاگو رابطه تاریخ تولد و طول عمر افراد را مورد بررسی قرار داده و دریافته‌اند که محی