Wepage  | صفحه ماWepage  | صفحه ما


کلمات کلیدی
نویسنده: Mohammad_! - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 36
حضور دو نماینده از احزاب در کمیسیون ماده 10 غنیمت است
[align=center][color=#0000CD][size=medium][b]مجید محتشمی در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی؛ در واکنش به حضور دو نماینده احزاب در کمیسیون ماده 10 بدون حق رأی گفت: بهتر بود که قانون‌گذار پیش‌بینی می‌کرد دو نماینده‌ای که از احزاب استانی و ملی حضور می‌یابند از حق رأی هم برخوردار باشند.

 رئیس جبهه اصلاح‌طلبان تصریح کرد: ولی همین مقدار هم که قانون‌گذار تعیین کرده  دو نفر بدون حق رأی حضور داشته باشند غنیمت است و مقدمه خوبی به شمار می‌رود.

وی خاطرنشان کرد: وزارت کشور و هیئت دولت می
نویسنده: Mohammad_! - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 34
محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است
[align=center][color=#4B0082][size=medium][b]بهنام محمودی، بازیکن سابق تیم ملی درباره نتایج تیم ملی در جام قهرمانان بزرگ جهان اظهار داشت: بازیکنان تیم ملی در 2 بازی مقابل ایتالیا و آمریکا فوق العاده بودند. اینکه در بازی با آمریکا 2 ست عقب افتادند، اما تا لحظه آخر جنگیدند و به بازی برگشتند، واقعا قابل تحسین است. از نظر من همه بازیکنان روز خوب خود را سپری کردند و به جز 2 ست اول، هیچ کس عملکرد ضعیفی نداشت.

وی با تمجید از سعید معروف عنوان کرد: از نظر من معروف برای تیم ملی ایران یک غنیمت بزرگ است.
نویسنده: Mohammad_! - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 31
سرمایه ای که بر باد می رود/ افسردگی و طلاق حاصل غنیمت نشمردن فرصت طلایی
[align=center][color=#000080][size=medium][b]درمیان ابرچالش‌هایی که اقتصاد ایران را تهدید می‌کند، بیکاری یکی از معضلاتی است که بواسطه دامنه گسترده اثر در سایربخش‌ها از اجتماع گرفته تا سیاست، از اهمیت بیشتری برخوردار است. دغدغه جامعه از بالا رفتن آمار سرقت، نزاع، اعتیاد و فقردر جامعه گرفته تا مشکلات خانوادگی، یک سر ماجرایش به بیکاری ختم می‌شود و کوچک شدن سفره‌ها. سقف‌هایی که در زیر آن پدر، شرمنده کودکانش است و مادر، چشمان خیس از اشکش را از دیگران پنهان می‌کند.

بیکاری، تیشه ای بر زندگی مشترک و
نویسنده: !!!SHAHIN!!! - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 32
وقت را غنیمت دان آن قدر که بتوانی حافظ » غزلیات
غزل شمارهٔ ۴۷۳
 
حافظ » غزلیات
 
وقت را غنیمت دان آن قدر که بتوانی
[align=center][size=large][font=arial][col