Wepage  | صفحه ماWepage  | صفحه ما


کلمات کلیدی
نویسنده: Shiva - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 1301
عکس سگ بولداگ
نویسنده: Shiva - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 111
سگ ها در لباس انسان ها!
نویسنده: --TypisT-- - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 195
استقبال باشکوه مردم مريوان از سرباز فداكاری كه براي نجات سگ پاي خود را از دست داد (+
'محمد باختری' سربازی که در پادگان عجب شیر، پس از نجات سگ گرفتار در سیم خاردار بر اثر انفجار مین پای خود را از دست داده بود، شامگاه دوشنبه با استقبال گرم مردم به زادگاهش مریوان بازگشت.به گزارش ایرنا، این سربازی مریوانی 29 آذر ماه با مشاهده سگی گرفتار در سیم خاردار به کمک حیوان شتافت، اما بعد از نجات سگ، بر اثر انفجار مین پای راست خود را از دست داد.[align=center] این سرباز فداکار به علت شدت جراحات وا
نویسنده: !!!SHAHIN!!! - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 142
مهناز افشار و دخترش لیانا و بازی با توله سگ ها
مجموعه : اخبار چهره ها[عکس: http://www.talab.ir/wp-content/uploads/2...lab-ir.jpg]مهناز افشار و لیانا و بازی با توله سگ ها! [size=medium][font=arial][color=#000080]به گزارش تالاب بازیگر زن محبوب سینمای ایران، مهناز افشار عکسی از خود و دحترش در حال بازی با توله سگ ها منتشر کرد. مهناز افشار بازی
نویسنده: jasmine - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 75
راه_رفتن_سگ_روی_آب
#راه_رفتن_سگ_روی_آب

شکارچی پرنده سگ جدیدی خریده بود، سگی که ویژگی منحصر به فردی داشت. این سگ میتوانست روی آب راه برود. شکارچی وقتی این را دید نمی توانست باور کند و خیلی مشتاق بود که این را به دوستانش بگوید. برای همین یکی از دوستانش را به شکار مرغابی در برکه ای آن اطراف دعوت کرد.

او و دوستش شكار را شروع كردند و چند مرغابي شكار كردند. بعد به سگش دستور داد كه مرغابي هاي شكار شده را جمع كند. در تمام مدت چند ساعت شكار، سگ روي آب مي دويد و مرغابي ها را جمع مي كرد. صاحب سگ انتظار داشت دوستش دربار
نویسنده: !!!SHAHIN!!! - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 103
بازی مهناز افشار و دخترش با توله سگ ها +عکس
[عکس: http://www.irannaz.com/images/2016/12/14...az-com.jpg] 
 
به گزارش ایران ناز مهناز افشار همسر یاسین رامین که مدتیست در زندان اوین به سر میبرد ، با انتشار عکسی از خود و دخترش لیانا اینستاگرام خود را به روز کرد . مهناز افشار بازیگر 39 ساله عکس جدیدی از خودش و دخترش لیانا را منتشر کرد. 
[align=justify] 
نویسنده: jasmine - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 138
مثل_سگ_پشیمان_است
#مثل_سگ_پشیمان_استاين مثل به كسانی گفته می‌شود كه به خاطر طمعكاری هستی خود را از دست می‌دهند.
روزی روزگاری، سگ تنبل و بیكاری در دهی زندگی می‌كرد. این سگ بیكار همیشه گرسنه بود و هیچ وقت یك وعده‌ی سیر غذا نمی‌خورد، چون باید كسی دلش برای او می‌سوخت تا تكه گوشتی یا استخوانی برایش بیندازد. یا یكی از زن‌های همسایه اضافه‌ی غذای شب گذشته را كه می‌خواست دور بریزد جلو سگ می‌گذاشت.

بعد از چندین سال سگ از این وضعیت خسته شد. عزمش را جزم كرد و خواست به دنبال كاری برود تا غذای ثابتی داشته باشد. با
نویسنده: Shiva - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 136
راهنمای کمک کردن به سگ ها بعد از زایمان
غرایز یک سگ باردار به او کمک خواهد کرد تا به محیط پاسخ دهد و از عهده تولد نوزادان برآید. مالک باید آگاه باشد که چطور به سگ کمک کند و مطمئن شود که سگ مادر و توله ها سالم و به دور از خطر هستند.
 
1. سگ خود را برای معاینه نزد دامپزشک ببرید: برنامه ای برای ملاقات با دامپزشک ترتیب دهید. بنابراین او می تواند سگ باردار شما را معاینه کند. دامپزشک بارداری را تایید و هرگونه عوارضی را پیش بینی می کند.
[align=jus
نویسنده: Shiva - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 106
تربیت سگ و کلیدی ترین نکات و آموزش های لازم
تربیت سگ و کلیدی ترین نکات و آموزش های لازم
  
تربیت سگ شامل مراحل مقدماتی و پیشرفته می باشد
 
[size=small][font=tahoma]آموزش تربیت سگ[
نویسنده: jasmine - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 190
اطلاعاتي در مورد نگهداري سگ
نگهداري سگ

[عکس: http://www.beytoote.com/images/stories/s...hhs217.jpg]

انتخاب یک سگ بالغ به عنوان حیوان خانگی مثل قمار کردن است، چون ممکن است حیوان کاملاً فرمانبردار باشد و تعالیم مربوطه به زندگی در خانه را به خوبی یاد گرفته یا این که از اطاعت از شما سرباز زند. حیوان ممکن است قبلاً آزاد بوده تا به طور خودسر به هر طرف بدود لذا مهار کردن چنین حیوانی مشکل است.
در این موارد ممکن است شما صاحب حیوانی شده باشید که مالک قبلی آن به دلیل ناتوانی در نگهداری آن اقدام به فروش یا واگذاری آن