Wepage  | صفحه ماWepage  | صفحه ما


کلمات کلیدی
نویسنده: Mohammad_! - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 51
کرار، بازنده دوئل ویژه با رفیعی
[align=center][color=#800080][size=medium][b]بازی دیروز پرسپولیس و تراکتورسازی پربود از تقابل های ویژه نفراتی که جزو مردان تاثیرگذار تیمشان به حساب می آیند. در این میان کرار جاسم و سروش رفیعی نیز دوئل جالبی با یکدیگر داشتند.
 
کرار که در نیم فصل اول به خاطر حضور سروش رفیعی معمولا درتراکتورسازی نیمکت نشین بود، با جدایی او تقریبا جایگزینش شده است. دیروز در بازی با پرسپولیس هم کرار به عنوان بازیساز تراکتورسازی عمل کرد.

هافبک عراقی تراکتورسازی در این مسابقه انگیزه زیادی داشت و می خواست با عملکر
نویسنده: Mohammad_! - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 109
روحانی قطعا در مرحله دوم انتخابات بازنده است/ رئیس جمهور سال 92 دم مرزی رأی آورد
[align=center][color=#FF0000][size=medium][b]محمدرضا باهنر رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفتگو با روزنامه ایران در مورد فضای کلی انتخابات  ریاست جمهوری در سال جاری اظهارداشت: ما یک سری تجربیات داریم که ممکن است تکرار نشود؛ این تجربیات را که کنار هم بنشانیم، پارادوکس به وجود می‌آورد. یکی از تجربه‌ها این است که معمولا روسای جمهوری در ایران دو دوره‌ای هستند. نه تنها در ایران، بلکه در دیگر کشورهای دموکراتیک نیز همین طور است.

وی ادامه داد: من شنیده‌ام در کل تاریخ دموکراتیک دنیا تنها 17- 18 ر
نویسنده: FARZIN - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 109
بازنده...
[align=center][b]  بازنده

حالا که آزمونِ عشقتو ازم گرفتی و قبول شدم،دیگه ازم چی میخوای؟

و من شهامت ندارم که بزارم و واسه همیشه برم

نمیتونم با این دورویی زندگی کنم

تا کی میتونم با این دروغِ همیشگی زندگی کنم؟

 

نه دروغ نگو،نه

تو قلبمو به غارت کشیدی و الان هیچی واسم باقی نمونده

ترجیح میدم یه بازنده باشم که همه چیشو از دست داده و چیزی واسه از دست دادن نداره

دیگه هیچی واسم باقی نمونده

 

دیگه تاب مقاومت در برابر این حس عجیب رو ندارم

حسی که وجودمو مثل زمستون منجمد می
نویسنده: Shiva - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 42
بازنده های رقابت ازدواج چه کسانی هستند؟
بازنده های رقابت ازدواج چه کسانی هستند؟
  
معیارهای ازدواج، همان مولفه های موفقیت و شکست در ازدواج هستند که اگر درست انتخاب شوند و پایبند به آنها باشید، نتیجه آن خوشبختی خواهد بود و اگر سطحی و گذرا انتخاب شوند، ازدواج شما را به شکست و ناکامی می کشانند.
[align=justify][size=small]ازدواج رقابت است. رقابت شما با زندگی خودتان. اگر برنده این رقابت باشید یک عمر از زندگی تان رضایت خواهید داشت و در غیر این صورت، بازنده زندگی خواهید بود. اما فکر
نویسنده: Mohammad_! - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 16
اندیشکده رند: نیرو‌های آمریکایی در جنگ بعدی بازنده خواهند بود
به نقل از واشنگتن فری بیکن، اندیشکده آمریکایی «رند» در جدیدترین تحقیقات خود هشدار داد که آمریکا در جنگ آینده، بازنده خواهد بود و نیرو‌های ارتش آمریکا در مقابله با تهدیدهای چین، روسیه و دیگر کشور‌ها و نیز ادامه جنگ علیه گروه تروریستی داعش ضعیف و ناکارآمد هستند.

این تحقیقات با عنوان «توانایی‌ها و نیرو‌های نظامی آمریکا برای یک جهان خطرناک» نشان می‌دهد که ارتش آمریکا باید در ساختار و برنامه‌های جنگ برای غلبه بهتر بر چالش‌های نظامی خود، اصلاحات انجام دهد.

بر اساس این گزارش، قابلیت‌های نظامی دو
نویسنده: Mohammad_! - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 5
داستان کوتاه یک بازنده
جایی که ناهار میدادن خیلی شلوغ بود. بالاخره یه میز پیدا کردیم که دو تا خانم نشسته بودن و دقیقا جای خالی به اندازه ی ما بود. بدون اینکه نگاه مستقیمی به خانم ها گفتم : «اشکالی نداره ما اینجا بشینیم»؟ 

روی همون میز نشستیم و شروع کردیم به غذا خوردن. حین غذا خوردن در مورد اتفاقات اون روز صحبت می کردیم و حرف های پراکنده ای از موضوعات مختلف. تو اون مدت فقط یک بار سرم رو بالا آوردم تا دخترهایی که روبرومون نشسته بودن رو ببینم. اون هم از سر خجالت به ثانیه نکشید. البته دلیل اصلی این رفتار نگرانی من دربا